_

Oddaj swoje wnętrze w ręce profesjonalnego projektanta wnętrz Steelove

W Steelove wierzymy, że nie ma dwóch jednakowych marzeń i wizji idealnego wnętrza. Współpraca z naszym projektantem wnętrz sprawi, że Twoja aranżacja będzie unikatowa i dokładnie taka, o jakiej śniłeś. Jesteśmy tu po to, aby realizować nawet najbardziej szalone, nietypowe i wymagające pomysły. Kochamy wyzwania, a one kochają nas. Jeśli szukasz nietuzinkowego podejścia do sztuki meblarskiej oraz aranżacyjnej, idealnie trafiłeś. Współpracujemy z projektantami oraz designerami, którzy wytyczają nowe trendy w branży aranżacji przestrzeni oraz wzornictwa. Nasze meble wpasują się w każde wnętrze - od surowych, loftowych i industrialnych, poprzez przytulne, tradycyjne i eleganckie wykończenia, aż do przestrzeni w stylu skandynawskim.
_
Wybierając Steelove, możesz być pewny wysokiej jakości oraz indywidualnego podejścia do Twojego projektu.
Twoje marzenia o wnętrzu doskonałym realizujemy w kilku etapach:

Spotkanie przy kawie

Na spotkaniu omawiamy potrzeby, pomysły, koncepcje naszych Klientów. Rozmowa pozwala naszemu projektantowi poznać oczekiwania oraz zaproponować rozwiązania, które będą odpowiadały Twoim wymaganiom oraz będą dostosowane do budżetu oraz możliwości lokalowych.

Profesjonalny projekt

W fazie projektowej Twoje marzenia zaczynają nabierać realnych kształtów. Nasz projektant dostosowuje projekt do możliwości przestrzennych pomieszczenia, stylu aranżacyjnego innych wnętrz oraz Twojego pomysłu.

 

  • Rysunki techniczne

Przygotowujemy rysunki techniczne oraz zestawienie sprzętu AGD znanych producentów. Cenimy sobie komfort naszych Klientów, dlatego dbamy o maksymalną kompleksowość usług oraz przejrzystość procesu tworzenia projektu.

 

  • Wizualizacja

Wizualizacja zostaje przygotowana z dbałością o każdy szczegół, abyś mógł zobaczyć, jak Twoje wnętrze będzie się prezentowało po zakończeniu współpracy. Staramy się, aby wizualizacja była jak najwierniejszym odwzorowaniem rzeczywistości.

Finalizacja

Jeśli projekt spełnia Twoje oczekiwania, niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. Nasze meble wykonywane są ze światowej klasy materiałów, które spełniają założenia sztuki wnętrzarskiej. Ostatnim krokiem współpracy jest montaż. Od tego momentu możesz cieszyć się swoim wnętrzem na wyłączność.

Wizualizacje  - projekty Steelove

_
Czasem trudno sobie wyobrazić wymarzone, idealne wnętrze. Wtedy z pomocą przychodzą wizualizacje przestrzeni, które są w stanie w wierny sposób przedstawić docelowy efekt naszych wspólnych działań. Co więcej, wizualizacja pozwala na weryfikację oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. To niezbędny etap każdego projektu Steelove, dzięki któremu możemy mieć pewność, że wpisujemy się w założenia aranżacyjne i wizję Twojej wymarzonej przestrzeni, a Ty będziesz w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług.

Zdjęcia  - zrealizowane projekty Steelove

_