Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

 • deska kuchenna suar 300x300 - deska kuchenna Suar

  deska kuchenna Suar

  Oceniony 5.00 na 5.
  80,00 

  deska kuchenna Suar

  Nasze produkty są owocem ręcznej pracy azjatyckich i afrykańskich rzemieślników, których kunszt jest efektem wielopokoleniowych tradycji rodzinnych. Szlachetne materiały oraz odpowiednia konstrukcja zapewniają długowieczność tych przedmiotów.W trosce o środowisko nasze kolekcje produkujemy wyłącznie z drewna o legalnym pochodzeniu.

  Struktura drzewa Suar jest bardzo twarda i wytrzymała przez co zarówno meble, jak i blaty suarowe cieszą się dużą popularnością wśród klientów poszukujących funkcjonalnej egzotyki w swoich domach. Suar to drewno o wyjątkowo pięknych kolorach i unikatowym usłojeniu z charakterystycznymi wyrazistymi konturami.

  Wymiary:
  długość: 40 cm
  szerokość: 20 cm
  wysokość: 2,5 cm
  Materiał: Lite drewno – suar

  80,00 
 • deska kuchenna noz mahon 300x300 - deska kuchenna mahoń

  deska kuchenna mahoń

  Ręcznie rzeźbiona deska z drewna mahoniowego. Świetnie sprawdzi się w kuchni, na stole, komodzie, szafce.
  Doskonała jako deska do serwowania przekąsek lub na owoce.

  80,00 
 • deska do krojenia 04 drewno kuku 300x300 - Deska do krojenia, drewno Kuku

  Deska do krojenia, drewno Kuku

  Niepowtarzalna deska do krojenia wykonana z egzotycznego drewna Kuku zwanego drewnem tygrysim, ze względu na charakterystyczne wybarwienie przypominające w kolorystyce skórę tygrysa. Doskonale sprawdzi się jako piękny i praktyczny przedmiot w oryginalnej kuchni.

  139,00 
 • deska do krojenia

  Deska do krojenia, drewno lingua

  Nasze produkty są owocem ręcznej pracy azjatyckich i afrykańskich rzemieślników, których kunszt jest efektem wielopokoleniowych tradycji rodzinnych. Szlachetne materiały oraz odpowiednia konstrukcja zapewniają długowieczność tych przedmiotów. W trosce o środowisko nasze kolekcje produkujemy wyłącznie z drewna o legalnym pochodzeniu, a część naszych dochodów przeznaczamy na sadzenie nowych drzew.

  Wymiary:

  40 cm x 23 cm x 2 cm

  Materiał: lite drewno lingua

  139,00