anna przybylska 400x400 - Projektanci

Anna Przybylska

goleniowianka, z wykształcenia architekt wnętrz, projektant wzornictwa oraz plastyk. Interesuje się również projektowaniem ubioru.

Ukończyła studia na kierunku Architektura wnętrz w WSSU w Szczecinie, Wzornictwo na Politechnice Koszalińskiej oraz Liceum Plastyczne w Szczecinie.

Od 2014 roku prowadzi własną pracownię projektową. W jej portfolio poza klasycznymi w swej kolorystyce projektami, znaleźć można mieszankę stylów z żywymi akcentami kolorystycznymi. Inspiruje ją bionika oraz natura.

Ważne jest dla niej, aby klient dobrze czuł się we wnętrzu, żeby było ono intrygujące i nie nudne. Wnętrze musi być ergonomiczne a zatem funkcjonalne, przestronne i przytulne. Światło jest dla niej bardzo ważne, ponieważ – jak twierdzi – kreuje całą przestrzeń.

W swoich projektach dba o każdy detal.  We wszystkich projektach wnętrz, bardzo indywidualnie dobiera wszystkie dodatki np. poduszki czy grafiki, dzięki temu każdy jej projekt jest to oryginalny i niesztampowy.

Od kilku lat – we współpracy z marką Steelove.pl – pomysłodawczyni kolekcji minimalistycznych mebli industrialnych w stylu loftowym, które wspaniale wkomponowują się we wnętrza nowoczesnych apartamentowców, hoteli, czy restauracji.

Klaudia Ulińska

szczecinianka, z wykształcenia architekt, z zamiłowania projektant wnętrz.

Ukończyła studia pod kierunkiem Architektura i Urbanistyka oraz Dekorator Wnętrz.

Od 2016 roku prowadzi własną pracownię projektowo-designerską.

W jej portfolio, poza delikatnymi w swej kolorystyce i stylu aranżacjami, znaleźć można również odważne projekty, w których, jak sama mówi, lubi zaskoczyć odbiorcę.

Potrafi nadać wnętrzu szyku, poprzez nutę ekstrawagancji oraz indywidualności.

Tworząc, skupia się mocno na ergonomii oraz funkcjonalności przestrzeni. Twierdzi, że projektowanie wnętrz polega nie tylko na doborze kolorów, dodatków czy materiałów. Idealnie wykreowana przestrzeń według niej, stworzona jest drogą dedukcji.

Dopracowana w każdym szczególe, odpowiadająca potrzebom, upodobaniom i przyzwyczajeniom indywidualnego użytkownika.

Autorka szykownej kolekcji mebli, konsoli i dodatków – dla marki Steelove.pl

Klaudia zdjęcie 400x400 - Projektanci
IMG 7450aaa 835x1024 - Projektanci

Barbara Zmaczyńska

szczecinianka, z wykształcenia grafik użytkowy, z zamiłowania projektant wnętrz.

Studiowała Grafikę Użytkową w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Jako studentka pracowała jako grafik w prestiżowym studiu fotograficznym.

Po zakończeniu edukacji poszerzyła swoje horyzonty zdobywając 5 letnie doświadczenie w jednym z większych szczecińskich studiów architektury wnętrz.

Później założyła własną działalność projektową. W wolnym czasie maluje, fotografuje i tworzy sztukę.

Jest projektantką kuchni i mebli na wymiar naszej marki Steelove.