anna przybylska 400x400 - Projektanci

Anna Przybylska

goleniowianka, z wykształcenia architekt wnętrz, projektant wzornictwa oraz plastyk. Interesuje się również projektowaniem ubioru.

Ukończyła studia na kierunku Architektura wnętrz w WSSU w Szczecinie, Wzornictwo na Politechnice Koszalińskiej oraz Liceum Plastyczne w Szczecinie.

Od 2014 roku prowadzi własną pracownię projektową. W jej portfolio poza klasycznymi w swej kolorystyce projektami, znaleźć można mieszankę stylów z żywymi akcentami kolorystycznymi. Inspiruje ją bionika oraz natura.

Ważne jest dla niej, aby klient dobrze czuł się we wnętrzu, żeby było ono intrygujące i nie nudne. Wnętrze musi być ergonomiczne a zatem funkcjonalne, przestronne i przytulne. Światło jest dla niej bardzo ważne, ponieważ – jak twierdzi – kreuje całą przestrzeń.

W swoich projektach dba o każdy detal.  We wszystkich projektach wnętrz, bardzo indywidualnie dobiera wszystkie dodatki np. poduszki czy grafiki, dzięki temu każdy jej projekt jest to oryginalny i niesztampowy.

Od kilku lat – we współpracy z marką Steelove.pl – pomysłodawczyni kolekcji minimalistycznych mebli industrialnych w stylu loftowym, które wspaniale wkomponowują się we wnętrza nowoczesnych apartamentowców, hoteli, czy restauracji.

IMG 1261 1024x768 - Projektanci

Barbara Zmaczyńska

szczecinianka, projektant wnętrz.

Studiowała Grafikę Użytkową w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Jako studentka pracowała jako grafik w prestiżowym studiu fotograficznym.

Po zakończeniu edukacji poszerzyła swoje horyzonty zdobywając 10 letnie doświadczenie w jednym z największych szczecińskich studiów architektury wnętrz.

Później założyła własną działalność projektową. W wolnym czasie maluje, fotografuje i tworzy sztukę.

Jest projektantką kuchni i mebli na wymiar naszej marki Steelove.