Dostawa

REGULAMIN DOSTAWY

1. Przed wysyłką większych gabarytów kontaktujemy się z klientem w celu ustalenia terminu dostawy.

2. Meble z reguły dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich pod dom klienta.

3. Odbiorca ma obowiązek wniesienia mebla i jego rozładunku. Kurier nie wnosi mebli!

4. W przypadku każdej dostawy prosimy o sprawdzenie opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić z dostawcą protokół szkody, będący podstawą reklamacji. Kurier ma obowiązek stawienia się w celu spisania protokołu szkody w terminie do 7 dni od dostarczenia towaru. Kontakt z kurierem jest po stronie odbiorcy.

5. Koszt dostawy jest naliczany w koszyku zakupowym, bądź też ustalany indywidualnie w przypadku produktów na zamówienie.

6. Dostawa własna- wniesienie mebli do mieszkania to usługa dodatkowo płatna, której koszt ustala się indywidualnie. W tym przypadku możliwość dostawy  z wniesieniem należy wcześniej ustalić ze Sprzedającym, najlepiej przed lub zaraz po zakupie produktu.

7. Dostawa odbywa sie w godzinach 8.00-15.30.

8. Ewentualna zmiana adresu dostawy powinna być ustalona ze Sprzedającym odowiednio wcześniej i przez niego potwierdzona.

9.Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane w błędnym podaniu przez Klienta adresu do dostarczenia towaru. W takim przypadku koszt ponownej wysyłki towaru ponosi Kupujący.

10. Nieodebranie mebla/ mebli w terminie ustalonym i potwierdzonym przez kupującego powoduje naliczenie dodatkowych kosztów za ponowną dostawę towaru.

FORMY TRANSPORTU:

1. Firma Kurierska (paczka lub paleta)

Mniejsze gabaryty wysyłane są zazwyczaj bezpieczną paczką kurierską w celu nie uszskodzenia w transporcie.

Większe gabaryty (meble)  wysyłamy do klienta w całości przesyłką paletową . Meble z reguły  nie wymagają montażu i sa gotowe do użytku.

2. Transport własny (po wcześniejszym ustaleniu przez strony i sprawdzeniu czy jest możliwy)

UWAGA:
– Dostawa nie obejmuje usługi wniesienia.
– Przed planowaną dostawą informujemy klienta o wysyłce.